multimedialne centrum rozrywki

dla całej rodziny !

manta smart tv

Teraz korzystanie z takich aplikacji jak: Netflix, Player TVN, Cyfrowy Polsat GO, HBO GO, Facebook, YouTube, Twitter jest naprawdę łatwe. A przy podłączeniu myszki lub klawiatury, odbieranie maili, przeglądanie stron internetowych i korzystanie z serwisów społecznościowych będzie możliwe na naprawdę dużym ekranie!

Manta Smart TV to również miejsce do zabawy dla najmłodszych użytkowników dzięki możliwości instalacji gier na telewizorze.

*Prawidłowe działanie aplikacji uzależnione jest od jej wersji oraz modelu telewizora

zobacz 4 razy więcej szczegółów

Zastosowany w telewizorach LED TV Smart panel o rozdzielczości 4K Ultra HD zapewnia najwyższą jakość obrazu. Zobacz 4 razy więcej szczegółów niż w zwykłym telewizorze FULL HD. Wyświetlane detale nie były nigdy tak wyraźne, a kolory intensywne.

najwyższa jakość obrazu

Odkryj świat kolorów gwarantowany przez Picture Quality View. Zastosowana technologia pobudza intensywność koloru, dynamizuje płynność ruchu, zwiększa głębię perspektywy i ostrość obrazu.

przesyłaj w prosty sposób dane z telefonu na telewizor

Dzięki funkcji EShare przy użyciu Wi-Fi możesz w prosty i szybki sposób wysyłać pliki z telefonu na telewizor. Odtwarzaj na telewizorze filmy i przeglądaj zdjęcia.

zapomnij o pilocie

Wyczerpane baterie, brak podświetlenia na pilocie? Zapomnij o tym. Steruj swoim telewizorem za pomocą smartfona.

nowoczesny design z klasą

Elegancja i prostota - od teraz telewizor Manta będzie doskonałym uzupełnieniem wystroju wnętrza i centrum najlepszej rozrywki.

produkcja w Polsce

Nasze telewizory produkujemy w polskiej fabryce. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie komponenty najwyżej jakości, pozyskiwane od najlepszych światowych dostawców.

poczuj głębię dźwięku

Dzięki zastosowaniu najnowszych systemów Dolby Digital i RS Sound dźwięk staje się pełniejszy i wyraźniejszy, a basy głębsze – poczuj się jak w sali kinowej.

oglądaj ulubione fimy i zdjęcia z nośnika usb

Wystarczy, że podłączysz pamięć USB lub zewnętrzny dysk twardy z filmami, zdjęciami lub muzyką do portu USB, aby móc odtwarzać i oglądać dowolną treść na Twoim telewizorze.

wybierz manta smart tv dla siebie