Aktualizacja mapy w GPS440MS.

Aktualizacja mapy w GPS440MS.

gps440ms-main-pngW podstawowej wersji modelu GPS440MS Easy Rider instalator aktualizacji map znajdujący się na oficjalnej stronie Imagis jest zoptymalizowany pod kątem modeli urządzeń oferowanych przez Mantę.

Odpowiednio dla poszczególnych modeli wybierane jest miejsce instalacji oraz automatycznie konfigurowane są odpowiednie ścieżki. Tak żeby użytkownik nie miał potrzeby samodzielnego konfigurowania by wszystko sprawnie mu działało. W wypadku niektórych niewielkiej partii modelu GPS440MS niemożliwa jest automatyczna aktualizacja map. Odpowiednie czynności należy wykonać samodzielnie.

Po zarejestrowaniu przez użytkownika swojego numeru seryjnego nawigacji samochodowej w serwisie Moje Mapy (dzieje sie to automatycznie w momencie wykupienia aktualizacji map), na swoim koncie użytkownik znajdzie do pobrania instalację w dwóch wariantach: jeden typowy instalator, który jest przeznaczony dla większości użytkowników, drugi – archiwum – pliki do samodzielnego i bezpośredniego przekopiowania na urządzenie czy kartę, w szczególności właśnie dla posiadaczy modelu GPS440MS bez wbudowanej pamięci.

Należy rozpakować archiwum na kartę pamięci nawigacji zastępując starszą wersję map. Przed dokonaniem aktualizacji warto wykonać kopię bezpieczeństwa map znajdujących się na karcie pamięci, czy w pamięci flash urządzenia.